Tel: 784 011 761

Mail: sklep@suwmet.pl

Zaloguj się
0
Przecinarka plazmowa CUTTER 70
Przecinarka plazmowa CUTTER 70

Sherman CUTTER 70 to profesjonalna inwertorowa przecinarka plazmowa przeznaczona do cięcia stali konstrukcyjnych, jakościowych, miedzi i jej stopów do 23mm grubości. Dedykowana jest do intensywnych prac spawalniczych, o dużym stopniu wykorzystania technik cięcia. Konstrukcja urządzenia oparta o technologię IGBT 200 kHz to najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne stosowane w współczesnych urządzeniach przez producentów sprzętu spawalniczego.

Przecinarka wyposażona jest w uchwyt plazmowy w standardzie TRAFIMET A-81 o długości 6m. Zajarzanie jonizacyjne HF łukiem pilotującym zapewnia precyzję pracy. Wbudowany zespół przygotowania powietrza zapewnia niezbędną jakość powietrza. Zintegrowany reduktor z manometrem pozwala na kontrole i regulację ciśnienia z panelu sterowniczego.

UWAGA. Cięcie plazmą powietrzną opiera się na strumieniu sprężonego powietrza. Do właściwej pracy z przecinarką plazmową niezbędne jest zapewnienie stałego i wydajnego źródła suchego i czystego powietrza, np. zastosowanie sprężarki z odpowiednimi filtrami. Sprężarka zasilająca plazmę musi posiadać wydajność zapewniającą odpowiedni przepływ powietrza, zgodny z podanymi parametrami przecinarki. W przypadku przecinarki Cutter 70 jest to przepływ powietrza 160 litrów na minutę przy ciśnieniu 5 bar.

Na wyposażeniu znajduje się:

  • uchwyt plazmowy do cięcia A-81 6m
  • przewód masowy
  • zespół przygotowania powietrza
  • akcesoria - tarcza spawalnicza, młotek z szczotką

 

 1 Przedmiot
2021-10-08
Nowy produkt

Przecinarka plazmowa CUTTER 70

Sherman
SINW-CUTTER70
2 950,00 zł
Brutto2 dni robocze

Ilość