Tel: 784 011 761

Mail: sklep@suwmet.pl

Zaloguj się
0

Łożyska, zespoły, akcesoria łożyskowe

Wymiar wewnętrzny

Wymiar wewnętrzny

Wymiar zewnętrzny

Wymiar zewnętrzny

Grubość

Grubość

Jest 365 produktów.

Pokazano 1-24 z 365 pozycji

Aktywne filtry

Łożyska FAG - sklep internetowy

Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym i w produkcji urządzeń. Bez nich sprzęty nie pracowałby prawidłowo, bowiem obciążenie nie byłoby przenoszone w odpowiedni sposób. Łożyska, bo o nich mowa, to niezwykle istotny element wielu układów. Jeśli Państwo ich potrzebują, szeroką ofertę możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Do czego służą łożyska?

Jest to element, który ma za zadanie podtrzymywać inne części mechanizmu umożliwiając im ruch obrotowy, a także przenosić obciążenia, równomiernie je rozkładając. Powinny się znajdować wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zminimalizowania tarcia pomiędzy obracającymi się elementami. Nierzadko mają ochronne blaszki i uszczelnienie, są też wypełnione smarem. W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroki wybór tych podzespołów, w tym m.in. łożyska kulkowe czy stożkowe. Proponujemy części w różnych rozmiarach, więc bez problemu zaopatrzą się Państwo w element, którego poszukujecie.

Solidność i perfekcyjne wykonanie

Jako dostawca części, narzędzi oraz preparatów technicznych, naszym klientom oferujemy produkty najwyższej jakości. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo łożyska firmy FAG, która jest jednym z najbardziej docenianych producentów tego typu akcesoriów dla szerokiego grona branż: motoryzacyjnej, kolejowej, lotniczej czy maszynowej. Dodatkowo, produkty tej marki wyróżnia niski poziom hałasu nawet podczas pracy na wysokich prędkościach obrotowych, najwyższej jakości uszczelnienie oraz szeroki zakres temperatur. Perfekcyjne parametry proponowanych zespołów pozwalają na ich zastosowanie m.in. w:

  • przemyśle motoryzacyjnym,
  • elektronarzędziach oraz sprzętach AGD,
  • przemyśle lekkim,
  • produkcji maszyn przemysłowych,
  • produkcji silników.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych w naszym sklepie internetowym akcesoriów, w którym każdy profesjonalista lub domowy majsterkowicz znajdzie zespoły łożyskowe dostosowane do potrzeb aktualnie prowadzonego przez niego zlecenia.