Tel: 784 011 761

Mail: sklep@suwmet.pl

Zaloguj się
0

Elektronarzędzia

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 2 699,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

Amatorski, jak i profesjonalny majsterkowicz powinien posiadać w domu niezbędne narzędzia, za pomocą których wykona niezbędne prace związane z remontem czy budową. Nie zrobimy jednak z ich pomocą nic, jeśli nie będziemy dodatkowo posiadać odpowiedniej wiedzy, jak ich poprawnie użyć. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znajdują się elektronarzędzia. Jakie? Przeczytaj i sprawdź!

Czym są elektronarzędzia?

Jak sama nazwa wskazuje, przyrządy te do działania wymagają prądu elektrycznego. Narzędzia te w dzisiejszych czasach są bardzo popularne i sprawdzają się do wykonywania wielu prac. Z roku na rok przyrządy te wypierają klasyczne, ręczne, bowiem korzystanie z nich jest bardzo intuicyjne, a praca przebiega o wiele szybciej. Elektronarzędzia cieszą się ogromną popularnością nie tylko w przydomowych garażach czy domach, ale w licznych warsztatach i firmach, które na co dzień specjalizują się w wykonywaniu prac budowlano-remontowych. Pod nazwą kategorii tych przyrządów kryje się wiele urządzeń. Do najpopularniejszych z nich zaliczyć można wiertarki, szlifierki, tokarki, frezarki, pilarki, opalarki czy wkrętarki.

Mimo wielu zalet, elektronarzędzia posiadają też niewielkie wady, które jednak z roku na rok ich producenci próbują wyeliminować. Mowa tutaj o konieczności nieustannego zasilania na prąd, co może stanowić ograniczenie w wykonywaniu pewnych prac. Jednak na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń, które posiadają wbudowane akumulatory i brak przewodu elektrycznego, co pozwala na używanie elektronarzędzi w dowolnym miejscu, nawet tam, gdzie nie ma prądu.

Charakterystyka popularnych elektronarzędzi

Dla wielu osób najpopularniejszym elektronarzędziem jest wiertarka. Znaleźć ją można w bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego. Najczęściej używają jej fachowcy, ale też osoby, które hobbystycznie podejmują się majsterkowania. Wiertarka może wykorzystywać wiele wierteł, co umożliwia wykonywanie bardzo precyzyjnych otworów w najróżniejszych materiałach, takich jak drewno, plastik czy stal.

Do popularnych przyrządów zaliczana jest także szlifierka, za pomocą których można odrobić i wykończyć dany materiał w taki sposób, by był gładki, a na jego powierzchni nie było żadnych wystających elementów. Elektronarzędziem często wykorzystywanym jest także pilarka, za pomocą której ciąć można drewno, stal, a nawet kamienie. Na rynku dostępne są różne jej modele, między innymi tarczowe, ukośne, diamentowe czy stołowe. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą Państwu przy wyborze odpowiedniego urządzenia z naszego asortymentu.