Tel: 784 011 761

Mail: sklep@suwmet.pl

Zaloguj się
0

Stolarstwo

Cena

Cena

  • 47,00 zł - 2 650,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

W każdym warsztacie potrzebne są profesjonalne narzędzia - także, gdy mowa o warsztacie stolarskim. Obróbka drewna wymaga doświadczenia, precyzji i wyczucia, a trudno o te cechy bez dostępu do tak pomocnych przyrządów, jak gwoździarki, zszywacze tapicerskie czy ostrza frezujące. Jeśli tu jesteś to znaczy, że specjalizujesz się w rzemiośle tego typu. Zachęcamy więc do bliższego poznania naszej oferty i zaopatrzenia się w to, co niezbędne podczas pracy z drewnem.

Sklep z narzędziami stolarskimi

W prezentowanej kategorii znajdziesz wszystko to, co niezbędne do obróbki drewna w prowadzonym przez siebie warsztacie czy zakładzie pracy. W celu stworzenia pełnej oferty sięgnęliśmy po produkty uznawane przez fachowców za najbardziej niezbędne. Dlatego podczas zakupów w naszym sklepie narzędziowym nietrudno zaopatrzyć się m.in. w różnego rodzaju gwoździarki (gazowe, bębnowe, taśmowe) oraz gwoździe. Polecamy zszywacze tapicerskie oraz pistolety do kleju. Nie zapomnieliśmy też o tak istotnych elementach w pracy każdego stolarza, jakimi są precyzyjnie wykonane głowice frezujące, ostrza piłowe, ograniczniki oraz noże przeznaczone do maszyn obrabiających drewno.

Jeśli szukasz osobno wszystkich dostępnych w ofercie elementów tnących zachęcamy, aby przejść bezpośrednio w kategorię “Frezy i noże”. Podczas wyboru odpowiedniego rozwiązania proponujemy bliższe zapoznanie się specyfikacji każdego z nich, a gdyby pojawiły się dodatkowe pytania – do kontaktu z naszymi doradcami.

Narzędzia stolarskie – szeroki zakres zastosowań

Prezentowane tu produkty pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wśród naszych propozycji znajdziesz narzędzia takich marek, jak CMT Orange Tools, EINHELL oraz Fag. To wysokiej jakości przyrządy dostępne w korzystnych cenach, które bez wątpienia przydadzą się w Twoim warsztacie stolarskim lub zakładzie pracy. Nie znalazłeś w naszej ofercie tego, czego potrzebujesz? Skontaktuj się z naszą wykwalifikowaną kadrą i zapytaj o konkretny produkt. Stale poszerzamy asortyment, warto więc regularnie zaglądać do naszego sklepu internetowego lub stacjonarnego.