Tel: 784 011 761

Mail: sklep@suwmet.pl

Zaloguj się
0
2212-TVH-C3 łożysko FAG
2212-TVH-C3 łożysko FAG

Dane techniczne

 

Symbol                         2212-TVH-C3

Opis                              Łożysko kulkowe wahliwe

Producent                     FAG

Wymiary [mm]            60x110x28

Ilość rzędów                dwurzędowe

Uszczelnienie               brak

Łożysko 2212  FAG

Łożysko 2212 fag jest jednym z moich ulubionych łożysk do pracy. Jego konstrukcja i materiały, z których jest wykonane, sprawiają, że jest niezwykle wytrzymałe i niezawodne. Jest to łożysko kulkowe, co oznacza, że jest szczególnie dobre w przenoszeniu obciążeń radialnych, czyli obciążeń, które działają prostopadle do osi obrotu. Jednym z największych atutów łożyska 2212 jest jego zdolność do przenoszenia dużych obciążeń przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego poziomu tarcia. To jest kluczowe dla wielu zastosowań, w których wydajność i niezawodność są kluczowe. Jednak to nie wszystko, co łożysko fag 2212 ma do zaoferowania. Jest również niezwykle wszechstronne, co oznacza, że można je używać w szerokim zakresie zastosowań. Od maszyn przemysłowych po sprzęt domowy, łożysko 2212 jest doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka wytrzymałego i niezawodnego łożyska.

Zastosowanie łożysko 2212 FAG

Łożysko 2212 FAG to jeden z najbardziej popularnych modeli tego łożyska na rynku. Jest to produkt wysokiej jakości, który jest znany ze swojej wytrzymałości i niezawodności. Łożysko FAG 2212 jest wykonane z wysokiej jakości stali, co zapewnia jego długą żywotność. Jest również wyposażone w specjalne uszczelki, które pomagają chronić je przed zanieczyszczeniami i wilgocią. Jednym z największych atutów łożyska 2212 FAG jest jego zdolność do przenoszenia dużych obciążeń przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego poziomu tarcia. To jest kluczowe dla wielu zastosowań, w których wydajność i niezawodność są kluczowe.

Zalety łożyska FAG 2212 w porównaniu z innymi łożyskami

Łożysko FAG 2212 ma wiele zalet w porównaniu z innymi łożyskami na rynku. Po pierwsze, jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jego długą żywotność. Po drugie, jest wyposażone w specjalne uszczelki, które chronią je przed zanieczyszczeniami i wilgocią. Ponadto, łożysko FAG 2212 jest niezwykle wytrzymałe. Jest w stanie przenosić duże obciążenia bez uszkodzeń, co czyni je idealnym wyborem dla ciężkich zastosowań przemysłowych. Jednak to nie wszystko. Łożysko FAG 2212 jest również niezwykle wszechstronne. Może być stosowane w wielu różnych zastosowaniach, od maszyn przemysłowych po sprzęt domowy. To czyni go doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka niezawodnego i wytrzymałego łożyska.

Opis łożyska fag 2212

2212-TVH-C3 to wysokiej jakości łożysko kulkowe wahliwe produkowane przez renomowanego producenta FAG. Łożysko ma wymiary 60x110x28 mm, co czyni je odpowiednim do szerokiego zakresu zastosowań. Posiada dwurzędową konstrukcję, co zapewnia większą wytrzymałość i stabilność. C3 oznacza, że łożysko ma większe luzowanie wewnętrzne, co umożliwia kompensację niewielkich błędów montażowych. Jest to doskonały wybór dla wymagających zastosowań, zapewniający niezawodność i długą żywotność. Łożysko kulkowe FAG 2212-TVH-C3 to doskonały wybór dla wymagających zastosowań. Dzięki dwurzędowej konstrukcji i braku uszczelnienia, zapewnia wyjątkową wydajność. Wymiary 60x110x28 mm gwarantują idealne dopasowanie. Oferuje niezawodność i precyzję podczas pracy. Producenci zaufali marce FAG, a my przekazujemy to zaufanie w postaci tego niezawodnego łożyska.

 

 

 2 Przedmioty
2021-10-08
Nowy produkt

2212-TVH-C3 łożysko FAG

Fag
2212 C3
215,30 zł
Brutto2 dni robocze
Ilość